Hakkımda

2005 yılında ilk bilgisayarıma sahip olduktan sonra bilgisayar donanımlarına olan ilgi ve alakam, tasarım programları ile tanışmamla donanımdan yazılıma doğru kaydı, Photosop ile başlayan tasarım merakım, resme olan yeteneğimle birlikte uzun süre denemeler ve internet kaynakları üzerinden öğrenme ile devam etti.

2009 yılında üniversite okul gazetesi ile ilk gerçek çalışmaları ortaya çıkarttım. Okul sonrasındaki süreçlerde farklı firmalarda bilgi işlem vb. alanlarda çalıştım. Bu süreçte dahi tasarım üzerine kaynaklar ve kurslara devam ettim. Çeşitli Firmalara-kuruluşlara bireysel olarak işler hazırladım.

2015 yılında kendi işimi kurarak Home Office olarak Grafik Tasarım hizmeti vermeye başladım. Daha sonraki Süreçte hizmet Alanıma Web sitesi Kurulumu(WordPress), Stok, depo Takip sistemleri vs alanlarını da ekleyerek destek vermeye devam ettim.

Reklam, Promosyon, Logo, Tabela, Broşür, Katalog, Ambalaj, Banner, Sosyal medya, Kurumsal Kimlik, Kitap, Dergi tasarımları için Grafik Tasarım Desteği Vermekteyim.

YETENEKLER

Adobe İllustrator 90%
Adobe Photoshop 85%
Adobe İndesign 75%
Adobe Dreamweaver 60%
Adobe After Effects 40%
Adobe Premiere Pro 45%
3ds Max 25%
Corel Draw 45%
SketchUp 60%
WORDPRESS 85%
Microsoft Office 95%
Joomla 40%
Sunucu, Panel, Veritabanı 60%
Html ve Css 65%
Google Seo & Adwords 55%